SKATEBOARDY

- SKATEBOARDOVÉ DESKY

Vyrábíme špičkové  skateboardové desky  běžných rozměrů,  tvary můžeme přizpůsobit  požadavkům zákazníka. K výrobě používáme výhradně severoamerický javor /Hard Maple, Acer Saccharum/, který dovážíme přímo z Kanadských dýháren. V současné době používáme 3 konkávy. Nabízíme i další zpracování: ekologické probarvení jednotlivých dýh, laserové gravírování, balení do smrštitelné folie /shrink wrap/ap.

- TRANSFEROVÉ FOLIE

Vyvinuli jsme vlastní unikátní technologii digitálního tisku transferových folií /standardní rastrová kvalita nebo tisk ve vysokém rozlišení/. Bez tiskové přípravy, od 1 tisku až po tisícikusové serie.

- SAMOLEPKY

Nabízíme také digitálně tištěné samolepky, v případě zájmu včetně tvarového výřezu na velkoformátovém plotru.

- SÍTOTISKOVÉ BARVY

Vytvořili  jsme  vodní sítotiskové  barvy pro transferový tisk,  které  připravíme  v odstínech  podle  Vašich představ  i  běžných vzorníků.  Zároveň Vám dodáme ostatní materiál a prostředky /folie, síta, emulze, spotřební materiál.../.

- TECHNOLOGIE

V případě zájmu jsme připraveni jednat se zákazníky o vývoji nových technologických postupů a nebo poskytnutí know-how v některých oblastech zpracování dřeva, polyuretanových elastomerů, lehkých kovů a v tiskových technologiích.

- OBCHOD

Vaše zboží (produkty, služby, grafiku, technologie...) můžeme nabídnout našim dalším zákazníkům.